Zostań programistą!

Razem z nami wejdź w świat programowania i zostań profesjonalnym programistą.

Wybierz swoja ścieżkę

To jeden z ważniejszych momentów Twojego życia. Wybór ścieżki rozwoju Twojej kariery jako programista. Cieszymy się, że możemy brać w tym udział. Dołożymy wszelkich starań aby Ci to ułatwić i przekazać całą potrzebną widzę do zostania profesjonalnym programistą. Pokażemy Ci nie tylko wiedzę teoretyczną ale wykonamy również całą masę zadań praktycznych. Wykonamy razem projekty, które zasilą Twoje portfolio. Nie ma nic piękniejszego w życiu korepetytora jak jego uczeń, który spełnił swoje marzenie zostając programistą. Poniżej znajdziesz kilka proponowanych przez nas pakietów. Do każdego naszego ucznia podchodzimy indywidualnie, dlatego jeżeli jakiś pakiet nie pasuje do Twoich wymagań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz na dole tej strony. Odezwij się do nas a na pewno przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie!

Pracuj jako Full-stack Developer

Potrzebujesz pomocy z konkretnym zagadnieniem

W naszej ofercie znajdziesz też korepetycje godzinowe. Idealne rozwiązanie gdy potrzebujesz pomocy z jednego czy dwóch zagadnień w danym języku. Jest to rozwiązanie idealne również dla osób, które już rozpoczęły naukę programowania lecz utknęły w jakimś momencie. Odezwij się do nas na pewno pomożemy. A może zostaniesz na dłużej? Nasza oferta korepetycji

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a indywidualną ofertą, zostaw po sobie jakiś znak. Na pewno się skontaktujemy i przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie.